Privaatsuspoliitika

Käesolev küpsiste kasutamise ja privaatsuspoliitika sisaldab endas infot selle kohta, kuidas ja milleks PROKeraamik OÜ isikuandmeid kogub, töötleb ja jagab.

Privaatsuspoliitika lähtub andmekaitse üldregulatsioonist (GDPR – General Data Protection Regulation). Privaatsuspoliitika eesmärk on kaitsta klientide privaatsust kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega.

Privaatsustingimused reguleerivad isikuandmete töötlemist ja küpsiste kasutamist PROKeraamik OÜ (edaspidi ettevõte) veebilehel https://prokeraamik.ee/  (edaspidi Veebileht).

Kui tunned, et ettevõte on sinu andmeid kuidagi kahjustanud või soovid eemaldada oma andmed, siis anna sellest meile kohe teada oliverlaats[at]prokeraamik.ee ja anname endast kõik, et olukord parandada.

MIS EESMÄRGIL ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

  • Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
  • Veebilehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

ÕIGUSLIK ALUS

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.

Kliendi e-maili aadress edastatakse uudiskirja haldajale Mailchimp, kui klient liitub uudiskirjaga.

Kasutame Google Analytics- teenust, et pakkuda veebipoe külastajatele paremat kliendikogemust, täiustada veebilehte ja analüüsida lehe külastajate käitumist.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

TURVALISUS JA ANDMETELE LIGIPÄÄS

Isikuandmeid hoitakse Eesti serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.

NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

SÄILITAMINE

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

KUSTUTAMINE

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel oliverlaats@prokeraamik.ee. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

ÜLEKANDMINE

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

OTSETURUSTUSTEATED

E-kirja aadressi kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades oliverlaats@prokeraamik.ee.

STATISTILISTEL EESMÄRKIDEL INFO KOGUMINE

Statistilistel eesmärkidel kogub veebileht  teavet kodulehe külastajate kohta (külastajate arv, külastuse aeg, kestus, jne.). See teave ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid annab statistilist teavet, mida agnifelt.ee saab analüüsida ja seeläbi lehe funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsus.

TAASTURUNDAMINE LÄBI GOOLGE ADS & FACEBOOK´I

Veebilehel kasutatakse Google Ads ja Facebooki taasturundamise märgiseid ehk tag’e. Veebileht kasutab Google Ads ja Facebooki taasturundamise teenuseid, et meie veebilehte eelnevad külastajad näeksid reklaame võõrastel veebilehtedel. See tähendab, et me näitame meie lehel eelnevatele külastajatele reklaame. Reklaamid võivad ilmuda Google’i otsingutulemuste kõrvale, Google’i Display-võrgustikus, Facebookis, Facebooki või Instagrami partnervõrgustikus. Võõrad veebisaidid, sealhulgas Google ja Facebook, kasutavad küpsiste faile reklaamide edastamiseks agnifelt.com eelnevatele külastajatele. Kõiki kogutud andmeid kasutatakse vastavalt meie oma privaatsuspoliitikale ning Google’i ja Facebooki privaatsuspoliitikale.

Te võite loobuda taasturundamisest veebisaitidel, mille lingid  on Google’il ja Facebookis

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (oliverlaats@prokeraamik.ee). Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info[at]aki.ee).

PROKERAAMIK  PRIVAATSUSPOLIITIKA VASTUVÕTMINE KLIENTIDE POOLT

Kui Teil on mingeid märkusi ja ettepanekuid veebilehe privaatsuspoliitika kohta, palun teatage sellest e-posti teel oliverlaats@prokeraamik.ee