Veekindlalt tekstiiliga dekoreeritud uuenduslike ja silmapaistvate taustaseinadega luuakse tekstiiliga eristatav ruumidisain.

Tekstiilil on väga palju värve ja mustreid, mis sobib ruumi vürtsi loomiseks ning nende laialdane valik võimaldab tellijal ise valida meelepärast disaini või kasutada ka näiteks pilditrükki tekstiilile, mis omakorda loob võimaluse kombineerida taustaseinade välimus olemasolevate sisustuselementidega.

Täpsemalt lugege plaatide valmistamise tehnoloogiast

Peamised tehnilised näitajad:

  • Köögi tööpinna tagaseinad valmivad ühes tükis. Enimlevinud pikkused on 2-4 meetrit, kõrgus ~0,6 meetrit ja paksus 12 mm.
  • Dušiseinade mõõtmed on seotud dušialuse suurusega põrandal ning korruse kõrguse pikkusega. Samuti dušiseinad valmivad ühes tükis näiteks, kui põrandal dušialuse pikkus on 0,9 meetrit ja korruse kõrgus 2,5 meetrit või enam, siis plaat valmistatakse ühes tükis.
  • Juhul kui aluspindade pindala on oluliselt suuremas mahus ja vajalik on aluspind katta mitmete eraldi paigaldatavate plaatidena, siis vuugivahed 1-3 mm täidetakse elastse täiteainega.
  • Paigaldamisel plaat kinnitatakse aluspinnale lausliimimisel ja kogu plaadi tagumine pind kaetakse plaatimisseguga.
  • Köögi tööpinna tagaseina ja dušiseina katmise puhul on plaadi paigaldusaeg kuni 4 tundi.
  • Hooldamisel ei vaja valamu mitte mingit erikaitset. Puhastage pinda sooja veega või kasutage tavapäraseid mitteabrasiivseid (teralisi) majapidamisvahendeid.

Plaatide servad on viimistletud korrektselt värvi või tekstiili ülekattega.